Penis – 9 faktów, których nie wiesz

penis-9-faktow

9 faktów o penisie

Penis i seks jest częstym tematem spotkań. Interesują się nim  zarówno ci, którzy go posiadają oraz te, które czerpią z niego przyjemność. Ale jak długo można się przerzucać starymi, dobrze znanymi dowcipami i informacjami? Oto garść zupełnie nowych faktów.
Przeczytaj je uważnie i zapamiętaj, bo na pewno pozwolą Ci zabłysnąć w towarzystwie:

penis_wielosc_ma_znaczenie

  1. Przeciętny męski orgazm trwa zaledwie 6 sekund. U kobiet orgazm trwa średnio aż 23 sekundy. I gdzie tu sprawiedliwość?
  2. Obrzezany napletek może zostać zrekonstruowany. Ruchoma skóra na penisie jest naciągana na jego koniuszek i przymocowywana taśmą. Następnie lekarze nakładają plastikowe obręcze, kapturki i odważniki. Całkowita rekonstrukcja może jednak zabrać cale lata. Na szczęście w Polsce „odkręcać” pochopne decyzje rodziców muszą naprawdę nieliczni.
  3. Tylko 1 mężczyzna na 14 jest wystarczająco wygimnastykowany, żeby samodzielnie sprawić sobie przyjemność ustami. Trudno powiedzieć, czy jest im czego zazdrościć. Ponoć są mężczyźni, którzy wycinają sobie żebra w tym celu…
  4. Istnieją 2 rodzaje penisów. Niektóre rozszerzają i wydłużają się w czasie erekcji – nazywa się je „niespodziankami”. Inne wydają się duże również bez wzwodu i w czasie erekcji ich wymiary nie powiększają się znacząco; te nazywamy „pokazowymi”. 79% mężczyzn natura obdarzyła „niespodziankami”, a 21% – „pokazowymi” – wynika z międzynarodowej ankiety przeprowadzonej przez Men’s Health.
  5. Stosunek trwa średnio 2 minuty i 50 sekund, jednak kobietom wydaje się, że trwa 5 minut i 30 sekund – wyliczyli niemieccy uczeni. Powstaje pytanie: jesteśmy tacy dobrzy, czy tacy słabi. Poszukaj na rynku suplementów diety – mogą przedłużyć ten temat.
  6. Okazuje się, że wielkość ma jednak znaczenie. Im dłuższy penis, tym większe szanse na satysfakcjonujący stosunek. Badania pokazują, że kobiety są bardziej wierne mężczyznom z dużym przyrodzeniem. Spróbuj zwiększyć swój rozmiar i wierność swojej partnerki 🙂
  7. Właścicielem najbardziej zapracowanego penisa świata był zapewne panujący w Tongo król Fatefehi, który w latach 1770-1784 pozbawił dziewictwa 37 800 kobiet, co daje 7 dziewic na dzień, a może na noc. To się nazywa „król życia”.
  8. Przystojni mężczyźni mogą być obdarzeni silniejszą spermą. Hiszpańscy naukowcy pokazali kobietom zdjęcia mężczyzn, którzy mieli dobrą, średnią i beznadziejną spermę, i poprosili o wskazanie najprzystojniejszych. Panie najczęściej wybierały mężczyzn z najlepszą spermą.
  9. Wcale nie potrzebujemy mózgu, aby mieć wytrysk. Sygnał wychodzi z rdzenia kręgowego. Niestety, znalezienie i zdobycie żywego powodu tego wszystkiego może zająć wiele godzin głębokich przemyśleń. Polecamy jednak stare, sprawdzone metody.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*