Jak powiększyć penisa? 3 najskuteczniejsze metody

Jak powiększyć penisa

Kompleksy jakie wiążą się z rozmiarem penisa nikogo nie dziwią, tak samo jak kobiety są niezadowolone rozmiarem swojego biustu, tak panowie nie zawsze cieszą się z rozmiarów swojego członka.

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń oraz preparatów, które mają na celu powiększenie przyrodzenia. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i największa grupa mężczyzn mieści się w tej normie, panowie jednak chcą dysponować jak największym sprzętem. Skąd się biorą kompleksy?

Mimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, ale raczej fantazja jest najważniejsza, mężczyźni wciąż są zakompleksieni, świadczy o tym chociażby duże zainteresowanie preparatami na powiększenie przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego rodzaju tabletki na powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór środków jest duży, jednak należy być ostrożnym, w pierwszej kolejności trzeba wybierać preparaty , które pochodzą z wiarygodnych źródeł.

Jak powiększyć penisaJeżeli chodzi o tabletki, to duża grupa z nich nie tylko ma na celu powiększenie członka, ale ponadto korzystnie wypływać na wzwód oraz popęd seksualny. Chociaż w Internecie można znaleźć rankingi dotyczące skuteczności dostępnych środków, trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny, tak więc jego reakcja może być inna. Wciąż rosnącą popularnością cieszą się też takie urządzenia jak pompka do penisa, jest to sprzęt, który ma na celu powiększenie członka i lepsze utrzymanie erekcji. Pompkę trzeba stosować z regularną częstotliwością, producenci zapewniają, że pierwsze rezultaty są widoczne już po kilkunastu dniach. Następnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, specjalnie zaplanowane treningi poprzez jego stymulację, zwiększają jego wymiar zarówno długość, jak również grubość. Poza tym ćwiczenia pozytywnie wpływają na wzwód, który jest silniejszy, pomagają dodatkowo kontrolować wytrysk. Do najbardziej popularnych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które powinno ćwiczyć każdego dnia przez około 30 minut. Polega ono na zrobieniu pierścienia składając kciuk z palcem wskazującym. Tak ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. Podczas ćwiczenia członek powinien pozostawać w lekkim wzwodzie.

Od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo preparatów suplementujących dietę, które mają za zadanie poprawiać seksualność i męskość – są w stanie trwale powiększyć penisa. Osoby, które są bardzo zakompleksione i poszukują najskuteczniejszego sposobu na powiększenie członka, powinny zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Obecnie producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej skutecznych preparatów , które służą do zwiększania wymiarów członka.

4 Comments

  1. lubię seks ale ostatnio myślałem że nie wyrobię… podczas stosunku wszystko było fajnie, moja kobieta widać było że jest w innym świecie i przeżywa rozkosze, mi też było dobrze. Jednak po seksie gdy leżeliśmy w łóżku powiedziała mi że pomimo tego że idzie mi coraz lepiej nigdy nie będzie tak zadowolona jak ze swoim byłym który miał dużego. Brakuje mi tych kilku cm, oddałbym wszystkie pieniądze za coś co mi pomoże! HELP!

    • ehh widać że sam masz kompleksy. Ja swojemu facetowi kupiłam w prezencie suplementy – świetne tabletki i jestem mega zadowolona! Mam swój rozum i widzę co działa a co nie. Odpowiednia dieta, unikanie stresu i dobra suplementacja potrafią zdziałać cuda. A na Twoją irytację polecam jogę. Może się rozluźnisz skoro w seksie Ci nie idzie 😉

  2. rozmiar ma znaczenie nie ma się co oszukiwać. Ja się nie wstydzę swoich 16cm. Moje wszystkie partnerki są prawie zawsze zadowolone, a nawet jak nie to mam swoje sposoby na podkręcenie akcji. Nie ważna jest różdżka, ważny jest czarodziej! No ale te naturalne preparaty wydają się być ciekawe bo przecież nie obraziłbym się jakby te dodatkowe 2-3 cm przybyły do przyrodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*